O nás

Společnost KGI je výhradním dovozcem korejské firmy Ginlac, která se zabývá zpracováním pravého korejského ženšenu. Nabízíme širokou škálu produktů od sladkostí až po 100% extrakty z kořene pravého korejského ženšenu.

Ženšen pravý je nejsilnějším posilujícím prostředkem asijské medicíny a je hodnocen jako nejúčinnější adaptogen. Posiluje pět životně důležitých orgánů: srdce, plíce, ledviny, játra a slezinu. Tím udržuje tělo v harmonii a účinně působí proti civilizačním chorobám.

GINLAC logo

Firma Ginlac se zabývá zpracováním ženšenu již více než 20 let a v Jižní Koreji patří mezi významné výrobce se širokou nabídkou produktů, které nesou znak kvality Korea INSAM. Tento znak mohou využívat jen ti korejští výrobci, kteří zpracovávají pouze zaručeně pravý korejský ženšen ( Panax Ginseng ) od certifikovaných pěstitelů a při zpracování kořene dodržují přísné výrobní postupy a normy.
Zakladatel a prezident firmy, pan Kim Sung Bok, klade důraz zejména na kvalitu a zpracovává pouze prvotřídní ženšen od prověřených pěstitelů z ekologického zemědělství. Laboratoře firmy Ginlac včetně výrobních zařízení mateřské továrny KUAN Idustrial Co.Ltd jsou vybaveny nejmodernějšími přístroji, které zaručují dodržení těch nejvyšších standardů zpracování. Státní zdravotní ústav udělil firmě Ginlac certifikát kvality a zároveň všechny výrobky nesou pečeť asociace Health Functional Food, což je známka nejvyšší kvality pro potravinové doplňky na jihokorejském trhu.

Své produkty vyváží firma Ginlac do USA, Kanady, Japonska, Honkg Kongu, Singapuru, některých států Jižní Ameriky, Číny, Ruska, Austrálie, na Nový Zéland a nyní, díky společnosti KGI s.r.o., i do České republiky. Všechny výrobky samozřejmě splňují veškeré předpisy EU a České republiky pro zavedení na trh.

www.ginlac.com

10-0759773(PHARMACEUTICAL COMPOSITION CONTAINING THE SAME) 10-0497895(Lactic Acid Bacteria Used In the Preparation) 10-0533505(Health Supplement Food Containing Saponin Derivativesiso Lated) 10-0688425(GENSENNOSIDE Rh2 AS AN ACTIVEMATERIAL FOR PREVENTING BRAIN CELL) 10-0479803(Specially Treated Ginseng for Preventing Brain Cells)Canada_patent Ginseng patttent Hong-Kong Rh2_russia_1 Rh2_singapore Rh2_us